TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1492 herë

Titulli : VW Golf V 1.9 TDI 6 shpejtesi

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

VW Golf V 1.9 TDI 6 shpejtesi Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
- RKS 1 Vit
- Klimatronik dyzonale
- Karriga me nxemje ( isofix )
- Tempomat
- Senzor parkingu
- Komanda ne timon
- Air Bag
- Motorr 1.9 marshe 6
- Goma te mira "Good Year"
- Liber servisi ( rripin dhemzor te nderruar )
- Kilometra 204.444 Km
- Viti i prodhimit 05.2007 etj...
Kontakt Viber: +37745466644

SHPALLJET TJERA