TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 10:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 581 herë

Titulli : Renault Espace

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Espace

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet renault espace 2.2 dizel 2005 i po sa ardhur nga jasht dhe i regjistruar edhe nje vit ne rks. Ka gjendje te shkelqyer

SHPALLJET TJERA