TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 21:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1414 herë

Titulli : banesa ne shitje

Çmimi : 490 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 66m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Pishinë

Përshkrimi : banesa gjendet ne katin e tret ne fushe kosov,ajo posedon dy ashensor dhe kishte te mira per jetes

SHPALLJET TJERA