TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 21:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 269 herë

Titulli : VW T-4 , 1.9 dizel me ulese

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1.9 dizel

Viti : 1991

Ekstra : Immobiliser, Hidraulik

Përshkrimi

Shes ose nderroj VW kombi me ulese 1.9 dizel,viti 1991,ka rexhistrim deri ne shator 2016,posedon kartonin e gjelber,vetura eshte teknikisht ne rregull,gomat e reja,hargjime minimale,e posedoj qe prej se eshte doganuar dhe eshte perdore per nevoja familjare.E nderroj me VW Pasat ose Audi dizel.wiber +386 49 892 762

SHPALLJET TJERA