TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.12.2015, Në orën: 19:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1048 herë

Titulli : Shitet Suzuki Jimny

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Suzuki Jimny

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 109,920

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2007

Ekstra : Rrota Aliazhi, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Child Locks, Shufra Kulmi

Përshkrimi

Shitet Suzuki teper i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda,
Viti i prodhimit 2007
Posedon 1 vit regjistrim
Serviset i ka te gjitha te kryera me faktura
Posedon makina 2 par goma te veres dhe dimrit te reja
Posedon edhe Klim gjamat elektronik
Eshte 4x4 plus e ka komanden ( cik-cak) per terrene ekstreme
Hargjime i ka teper ekonomike.
edhe kilometra i ka te vetat 109.920 km mundemi me kontrollu ku te doni me garancion.
Nuk eshte ne hipotek per makinen ju garantoj menjeher e bejm kontraten te noteri.
Pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA