TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.01.2016, Në orën: 18:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2221 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI AUTOMATIK

Çmimi : 13,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes mercedes c220 cdi 2007 vetura asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht e rujtun shum si mrenda ashtu edhe jashT
BAJM EDHE NDRRIM
QMIMI 13500

SHPALLJET TJERA