TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.01.2016, Në orën: 18:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4033 herë

Titulli : Audi A3 1.6 Benzin Vp 2005

Çmimi : 4,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi A3 1.6 Benzin vp 2005
Vetura esht Full Opcion gjendje prefekte
Vetura ka 200.000 KM me liber servisi te garantuara dhe gjitha deshmit e serviseve
Vetura halo ka kontrroll te Suedis
Te gjitha te ndrrume me gurtne me diska Gomat 4 copa treja nuk ka nevoj per as nje investim
Qmimi 4400 Euro
Per inf 044 142 273 Gazi

SHPALLJET TJERA