TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.01.2016, Në orën: 18:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3072 herë

Titulli : VW Bora 1.9 TDI 77kw - 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 178,357

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes VW Bora 1.9cc TDI ( thjesht ) 77kw , Viti i prodhimit 06.2005 , Ngjyr e kaltert metalike , I regjistruar RKS , Regjistrimi i par ne KS ( i inportuar nga jasht para 2 muaje ) , Te kaluara 178.0000 km , Vetura posedon :
- Klim
- ESP , ABS , AirBag
- Mbyllje qendrore
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Drita kristal
- Instrument table kromi
- Interier te ruajtur
- Fellne dhe Goma dimri ,etj .... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme dhe ka serviset e kryera

---------------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------------ Qmimi i volitshum
VW , Golf , Audi , BMW , Mercedes , Opel , Ford , Peugoet , Renault , Citroen , Toyota , 4x4


SHPALLJET TJERA