TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.01.2016, Në orën: 18:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1710 herë

Titulli : Mercedes 500 Qmimi i volitshem Bej ndrrim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 500

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 25,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2000

Përshkrimi

shes mercedes s500 Benzin Plin 5.0 rexhistrim edhe 6 muj shum i rujtun si brenda ashtu dhe jasht bej edhe ndrrim qmimi i Arsyshem viber +37744785812

SHPALLJET TJERA