TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.01.2016, Në orën: 02:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1294 herë

Titulli : Opel Corsa C 1.7 Di

Çmimi : 2,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Shes Veturen Opel Corsa 1.7 Diesel.
Ne Gjendje te rregullt e , servisin e bere pra 3 muajve , regjistrim deri ne 30.06.2016
Vetura nuk ka klime
Vetura eshte ne emrin tim dhe nuk eshte hipotek
Te interesuarit ju lutem te kontaktojn vetem permes Viberit ose Whatsaap , sepse per momentin nuk gjendem ne Kosove. Vetura eshte ne Prishtine dhe te gjithe te interesuarit serioz mund te shkojn dhe ta shohin.
Viber : +37744850650

SHPALLJET TJERA