TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.01.2016, Në orën: 21:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 740 herë

Titulli : Urgjent Peugeot 407

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 407

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 26,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm

Përshkrimi

shitet peogota 407 hdi 16 2007 ne gjendje jashtakonshme posodon kto gjera klima tronik abs navi karrikar me rrym cenzor parkingi cenzora per pastrim e gjamvae hapjen e pamarames me rrym dhe shum gjera ekstra

SHPALLJET TJERA