TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.01.2016, Në orën: 22:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 561 herë

Titulli : golf 3

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 1992

Përshkrimi

shitet dhe ndrrohet me ndonje vetur vetura posedon goma dimrit regjistrim 6 muj shum ne gjendje tmir a benzin plin shum shpenzimet e vogla ika vibr +37745572930

SHPALLJET TJERA