TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 01:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1374 herë

Titulli : VW POLO 1.4 TDI -03

Çmimi : 2,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi


Pa Dogan, eshte i qelajmruar negjermani dhe i gateshum per doganim ne Kosove, vet e kam pru, dhe shum mir me ka punuar gjat rruges, dhe shum pak ka hargjuar naft. kerri ka 320100 KM, origjinal nga nje pronar, dhe te gjitha servisimet e kryera, si, p,sh, ulen dhe filterat, frenat komplet, sidhe rrypin kryesor komplet, me shum se 1000 euro eshte investuar ne polo vetem gjat muajit gusht ne gjermani. kerri ka Klim, Servo, xhama elektronik, zentrall, Alu dhe goma shum te mira te dimrit. etj.

SHPALLJET TJERA