TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2219 herë

Titulli : Golf 7

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Shes golf 7 1.6 tdi 100000 km kalume 11 muj 2013 posedon klimen tronik karikat me nxemje senzor pasqyre tempomat senzora para dhe mas po edhe parkohet vet start stop kamer vetura osht me 2 qelsa liber servisi gjendje perfekte mund ta verifikoni ku te doni 045634534 ose viber 0037745549548 pa dogan

SHPALLJET TJERA