TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1712 herë

Titulli : BMW X5 3.0sd xdrive PANORAM LEKUR PARK SENZORA

Çmimi : 22,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2007

Përshkrimi

SHITET BMW X5 3.0 DIESEL "SD" XDRIVE

ËSHTË MODEL I VEQANT (DALLON PREJ X5 TJERË)

OSHT NE EMER TIM PERSONAL, NUK OSHT AS

KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 24.12.2007 MODEL 2008

EXTRA POSEDON:

**PANORAM (XHAMË KOMPLET)
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA TE LEKURES (CHOKOLATE)
**TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRONIKE
**DRITAT XENON EDHE BI-XENON
**KOMANDA NE TIMON
**KARRIGA ME NXEMJE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**6 CD CHANGER PLUS DVD ROM
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT MBRAPA TE ERRESUAR FABRIKISHT
**SENZORA TE PARKINGUT PARA E MBRAPA
**ALUMIN FELLGA 20COLL TE MPAKETES
**ME GUMA TE REJA TE DIMERIT
**SI DHE 4GOMA TE PERDORNE VERE REZERV!!!

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOTSHPALLJET TJERA