TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2426 herë

Titulli : VW GOLF 4 1.9 TDI KLIMA TRONIK FELLGE RKS 2003

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHITET GOLF 4 1.9 TDI 74KW 101PS

MOTORI ME KAPAK TE HIRIT SIKUR GOLF5

I SERVISUAR ME ULJE E FILTERA KOMPLET

ME LIBER TE SERVISIT

NUK KA NEVOJ PER ASNJE CENT INVESTIM!!

VETURA NUK OSHT CREDI APO HIPOTEK

KESHTU QE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

I ARDHUR NGA GJERMANIJA I REGJISTRUAR NE RKS DERI NE PRILL/2016

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 15.11.2003 MODEL HIGHLINE

EXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK FUNKSIONALE
**DRITA MJEGULLE PARA
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME
**MUZIK ME RADIO FABRIKORE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA 16COLL ME GUMA TE DIMERIT

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOTtiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA

SHPALLJET TJERA