TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 472 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 Tdi -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shef golf 4 1.9 di te kuqe 4 montial 6 shpejtsi golfi posedon klim abes centrall radio i rujshem si jasht dhe mrena pronari par ne ks regjisteim 1 vjet full ekstra muni te kontaktoni ne viber +41762218836

SHPALLJET TJERA