TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1145 herë

Titulli : Audi A8 4.2 -07

Çmimi : 15,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2007

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shu te mir nuk ka newoj per investime ,,326 ps ,,me sensora para dhe mbrapa eshte e rujtne siq shihet edhe ne foto shpenzimet sipas vozitjes mesatare ,per me shum edhe ne viber 049-464-485 ndoshta edhe ndrrim boj nvaret me qfar veture.

SHPALLJET TJERA