TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 12:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5206 herë

Titulli : BMW 320 DIZEL 6 SHPEJSI FULL EXTRA

Çmimi : 2,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 194,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi


SHES BMW 320 DIZEL ME 6 SHPEJSI
VITI I PRODHIMIT 23.12.2003 MODELI 2004
NGJYRA HIRI METALIKE PA ASNJE GERRVISHJE
VETURA POSEDON KLIMATRONIK AIR BAG ABS ESP BORDKOMPJUTER TEMPOMAT TIMON TRESH KOMANDA NE TIMON DRITARET ME RRYHM PASQYRET ME RRYM DHE ME NXEMJE GOMA TE MIRA E SERVISUAR 194000 KM
VETURA ESHTE E ARDHUR NGA ZVICRRA E REXHISTRUAR DOGANUAR NE MENYR TE RREGULLT RKS

SHPALLJET TJERA