TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 12:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4390 herë

Titulli : BMW 320 Dizel -01

Çmimi : 1,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2001

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shitet Bmw 320 Dizel ne gjendje te mir teknike dhe optike e regjistruar ne rks.

SHPALLJET TJERA