TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 15:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 898 herë

Titulli : Shes banesen 76m2 ne Prishtine te Parku i Qytetit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 76m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon

Përshkrimi : Shes banesen ne katin e trete 76 m2 ne Prishtine afer parkut te qytetit. Banesa ka dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine, korridor, banjo dhe nje ballkon.

Banesa ka afer Parkun e qytetit, shtepine e shendetit dhe shkollen fillore.

Objekti banesor eshte i ndertuar qe 4 vite.

Numri kontaktues: 044 259 913

SHPALLJET TJERA