TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.01.2016, Në orën: 09:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2134 herë

Titulli : - - - BMW 530D M PACKET / PERFORMANCE - - -

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 199,999

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

- 530D M/PERFORMANCE
- M PAKET
- LCI FACELIFT 2008
- AUTOMATIK / DS
- KLIMATRONIK
- KARRIKAT LKUR ME NXEMJE
- SENSOR PARKINGU
- SENSOR SHIU
- SHIBER
- NAVI / RADIO AUX(BLUETOOTH)
- FELLNE M5 18'' GOMA T'DIMRIT
- RKS I REGJISTRUAR
- KM TE GARANTUARA
- SERVISET T'KRYERA FULL
- GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE

- 045526886

SHPALLJET TJERA