TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.01.2016, Në orën: 17:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 438 herë

Titulli : goma 15 me bandash

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shiten gomat me bandash dhe rrotkapne , gomat jan te veres 195.65.R15.91T . viti i prodhimit jan 2013 . bejn per golf 5,6 , audi , passat etj. Ndrrim i mundshem . 049 575 797

SHPALLJET TJERA