TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 01:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1782 herë

Titulli : Mercedes E270 Dizel 10 MuajRKS

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

Mercedes E270 Dizel 10 Muaj RKS
Vetura asht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Ka regjistrim deri me 13.09.2016
POSEDON:
KLIMATRONIK
ABS
ASR
BORDKOMJUTER
TEMPOMAT etje...
Per me shum 044455529 044429947

SHPALLJET TJERA