TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 02:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1934 herë

Titulli : Golf 4 regjistrim 6 muj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Golf 4 ne fund te 2000 me liber te Servisit te garatuara 198502 ne gjendje shum te mire regjistrim 6 muj klimatronik gjamat me rrym pasqyret me rrym muzik te mire fellne me goma te mire karrika recaro abes aribeg servo centrall etj
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA