TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 02:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1111 herë

Titulli : Mercedes E320 avangarde 2005

Çmimi : 8,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi


-Tipi: E-Class
-Modeli: E 320 Avantgarde
-Motori: V6 3.2 Litra Dizel CDI
-Nderruesi i Shpejtesive: Automatik Tiptronik, 6 Shpejtesi
-PS: 211

-Viti i Prodhimit: Fund 2004
-I regjistruar ne RKS tabela deri 06. 2016
-I SAPO SERVISUAR TE NDRRUARA KOMPLET

OPSIONET:

-Klimatronik 2 Zonale
-NAVIGACION me ekran te madh ekstra
-RADIO CD, DVD, AUX, TELEFON,
-CD MAGAZINE me 6 cope
-Muziken Ekstra Zvushnik mbi 10 cope
-ABS
-ESP
-SRS
-Airbag mbi 12 cope te gjitha anet
-Parking Senzora Para dhe Mbrapa
-Bi-XENON (te shkurtat dhe gjatat) + Led Fabrikisht Pozicionet
-Fellnet origjinale te Mercedesit 17-she
-Komandat ne Timon per RADIO, TELEFON, BORD KOMPJUTER
-Bord Kompjuter per te gjitha opsionet e vetures
-Tempomat
-4 Xhamat Elektronik
-Karrigat Ekstra Lekure Komplet
-Pasqyret Elektronike si dhe me nxemje
-Pasqyret i Palon kur ta mbyll veturen vet
-Shtopat mbrapa me LED
-Vetura bartet ne emrin e juaj menjehere dhe per dokumente ju garantojme.
-Asnje Gervishtje se ka dhe nuk eshte i prekur ne karoseri kurr perveq fabrikes.

SHPALLJET TJERA