TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 02:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2674 herë

Titulli : Bmw X5 3.0 dizel viti 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

SHes Bmw X5 3.0 dizel ne funde te 2003
Automatik-tiptronik
ne gjendje shum te mire teknike posedon klimatronik navigacion te madh gjamat me rrym pasqyret me rrym komada ne timon senzora parkingi para dhe mas karrikat me nxemje . Abes,airbeg,asr,espe etj fellne me goma te mira i bukur si jasht ashtu edhe mbrenda nuk ka nevojj te investohet as edhe 1 ero ne te i shtrengum tip top per ma shum info 044838742
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA