TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 02:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1349 herë

Titulli : Polo 1.4 Benzin 1 vit Rks viti 2004

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

Polo 1.4 Benzin 1 vit regjistrim viti 2004 eshte ne gjendje shum te mir posedon airbag centrall hidraolik abs klim 4 goma te dimrit etj per me shum kontaktoni ne numrin 045650638 dhe ne viber +37745578648

SHPALLJET TJERA