TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 13:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1135 herë

Titulli : shite kombi mersedez 208D

Çmimi : 3,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Sprinter

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 290,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 96

Përshkrimi

Kombi esht ne gjendje te mir teknike dhe mekanike 1 vjet regjistim

SHPALLJET TJERA