TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.01.2016, Në orën: 16:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 966 herë

Titulli : BMW 525D KLIMA TRONIK BI-XENON FELLGA RKS -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2004

Përshkrimi

BMW 525 DIESEL E60 MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR) E REGJISTRUAR NE RKS DERI QERSHOR/2016 SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE VITI I PRODHIMIT 18.07.2004 EXTRA POSEDON KLIMA TRONIK DY ZONALE DRITAT XENON E BI-XENON  ULESET ME RRYMË KOMANDA NE TIMON DRITA MJEGULLE  SERVO TIMONIN TIMONIN LEKUR ABS EDHE ESP ALARM E CENTRALL XHAMA ME RRYME PASHQYRAT I PALOHEN ME PULLË PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE MUZIK ME RADIO CD FABRIKORE QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT XHAMAT E ERESUAR 25% ME FOLI ORIGJINALE ALUMIN FELLGA 18COLL TE MODELIT M-PAKET INFO NE 044 197.087 EDHE 049 197.087 SI DHE NE VIBER +386 49 197 087 Bahri PREJ ORES 09.00 DERI 21.00 PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Mundsi ndrrimi me naj vetur ma te vogel GOLF PASSAT.

SHPALLJET TJERA