TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 23:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 177 herë

Titulli : Polo 1.9 Tdi Limited 105psa - 06

Çmimi : 7,300 €

Cmimi në zbritje : 6950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 171

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, DVD Player, Spoiler

Përshkrimi

Shes polo 1.9 TDI LIMIDET me 105psa
Në gjendje perfekte teknike.
Vetura posedon airbag,abs,esp, nxemje qendrore të dyfisht, xhama elektrike,,,5 dyer, ,kilometra të garantuara 170.400km.
Vetura vjen me 2 par goma, 1 par dimrit gomat te reja orgjinal dhe 1 par guma per vere me fellne original, veq fellne jos 350euro.
Vetura u ardh n kosov para 10 muj, un jom pronari i par n kosov.
Vetura osht me krejt servisa tkryme i servisuar me 170.000km KOMPLET me libren servisit.
Ka edhe 2 qilsa
Harxhimet jon shum t vogla: 5.2 DERI 6.3.
Me ni fjal vetura osht tip top.

Kontaktoni prej ores 10:00-23:00h
Numri: 049381301 ose n viber +38649381301
Ju mirepresim!
Kraj dopisivanja

SHPALLJET TJERA