TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 02:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 833 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI rks, shitet dhe nderrohet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes ndrroj
Golf 4
1.9 tdi rks
Ne xhendje
Shum te mir
Rks

SHPALLJET TJERA