TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 02:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1486 herë

Titulli : CITROEN-C4.-1.6 HDI -07

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2007

Përshkrimi

CITROEN C4 .- 1.6 HDI..
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006..
KM TE KALUARA DHE TE GARANTUARA .226 000..- -REGJISTRIM DERI ME 29-01-2016...
NUK ESHT HIPOTEK.. PERKTHIM I MENIHERSHUM .
HaRGJIMET 4;LITRA NE 100 KM..
GOMAT E DIMRIT 80 %..
I SERVISUAR ..
ESHT ME FULL OPCIONE GJDO SEN FUNKSIONALE...
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE PA ASNJE VREJTJE..
QMIMI 4500 ERO,.shum shum pak diskutohet,.,.NDRRIM NUK BOJM HIQ,.,
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA