TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 02:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3068 herë

Titulli : VW Passat 2.0 Blue motion TDI comfortline 2011

Çmimi : 15,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 55,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Vetura esht ne gjendej perfekte the gjitha serviset jan te kryme ne Porsche dhe deri para pak kohe ka qen ne Garancjon.
Vetura esht perdrorur si veture e 2 per ata edhe ka shum pak KM.
Modeil esht Comfortline 2.0 Blue Motion.
per qdo info tjeter mun te na kontaktoni ne 044173357.

SHPALLJET TJERA