TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 02:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2361 herë

Titulli : VW GOLF 4 1.9 74 KW ME DOGAN T PAGUME -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES GOLF 4 1.9 74 KW ME DOGAN T PAGUME
GOLFIOSHT SHUM N GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VITI I PRODHIMIT 2003 PERKTHIMI BEHET MENJHER N EMER T JUV DEL PER INFO M SHUM KONTAKTONI TEL 044 453 203

SHPALLJET TJERA