TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 894 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

GOLF 4
1.9 TDI
data e reggjistrimit fundit esht ne dhjetor 2015 dmth ka 1 vit te plot regjistrim dhe nuk ka as nje gridh te vetmee

SHPALLJET TJERA