TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1471 herë

Titulli : Range Rover

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Land Rover Range Rover

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2006

Përshkrimi

Range Rover
2006,automatik ,dizel
220 000km te kaluara
Me klim me dogan dhe te gjitha opsionet e tjera
Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike


Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737

SHPALLJET TJERA