TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1548 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi Rks 4 Muj Klima Tronik 2000

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

SHes GOLF 4 1.9 Tdi PA Te Kuqe MOTORRIN SHuM Te Mire S"Nihet Tu Punu Modeli O I Veqant Edition --FULL OPSION I Importuar Nga Gjermonia ---- I Regjistruar Ne Menyr Te Rregullt Regjistrim Ka Edhe 4 Muaj Hipotek Nuk Eshte. ___. Full Ekstra Abs Air Bag Alarm Hidrolik 2 Qelsa Klima Tronic Radio Me Navigacion 4 Goma Treja Me fellne Ne Gjendje Shum Te Mir Hargjimet E Vogla Vetures Nuk I duhet Asnje Investim Hajdeni Dhe VlersnoKerrin E Mir Vete info 044 194 190 049 194 190 viber +37749194190

SHPALLJET TJERA