TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1653 herë

Titulli : VW Golf 4 -00

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Verura osht ne gjende shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura osht e qlajmruar denim nuk ka ka dhe liber te servisit dizel 1.9 i thjesh posedon klim 4 gjamt elektronik etj 045684665

SHPALLJET TJERA