TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2659 herë

Titulli : VW Golf 4 1.6 benzin -99

Çmimi : 3,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes Golf 4 ne gjendje perfekte pa asnje cent investim posedon
Klim
goma te dimrit
6 muaj regjistrim etj.
shum i rujtun si jasht edhe brenda
shum i ruajtur si jashte edhe mrenda .
nr tel viber +37744800076 dhe 045147147

SHPALLJET TJERA