TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1665 herë

Titulli : VW Golf 4 tdi / posa ardhur nga Gjermania

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Ardhur nga gjermania, pa dogane., ne gjendje perfekte. 
049 311 818 dhe 044 132 280.
ju lutem thirrjet mund ti pranoj vetem ne kete orar

e HENE deri te SHTUNEN prej 18 - 24
ose te DIELEN pa KUFIZIM

GOLF 4 - OCEAN
Diesel 1.9 td-i - 74 kw
Motorin model i ri te Bardh
Vp .. 10.2003
217 000 km me liber te servisit

KLIMA TRONIK
ULSET me NXEMJE
ESP , ABS
LARJE TE DRITAVE JASHT
ALU FELLGA me Goma M+S

Qmimi 3450 diskutohet pak

SHPALLJET TJERA