TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2174 herë

Titulli : BMW X3 3.0 Diesel M Paket Full Opcion

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet BMW X3 3.0 Diesel M Paket Vetura eshte e posa ardhur nga Zvicrra dhe eshte full opcion
150 KW --- 204 PS
Automatik tiptronik
ABS – ESP- Airbag Tempomat – Bortkompjute
Klima tronik 2 zonale
Ulse Recaro Lekur me nxemje dhe Memorie M 1 2 3
Navigation sistem + DVD 6 CD magazin telefon original BMW
Senzora te parkingut perpara dhe mbrapa
Tavani I hapur Panoram
Komanda ne timon si dhe timoni sport
Pasqyret i palohen
Drita Xenon Rrobot qe levizin ne an te timonit
Fellne 19 Col dy gomat e para jan 255-50- R 19 dy gomat e mrama 285-45- R19
Vetura eshte e posa ardhur nga zvicrra tani ka 223.000 km + 2 qelsa eshte ne gjendje shum te mir
Eshte shum shum I paster brenda dhe jasht vetura eshte ne gjendje sikur te ket 100.000 km
Per me shum informata kontakto
044-158-170
+38649599883 <<<< edhe Viber
Kontakto 09:00 – 23:00

SHPALLJET TJERA