TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1591 herë

Titulli : Golf 7 2.0 tdi i sapo Doganuar

Çmimi : 18,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2014

Përshkrimi

Shes Golf 7 2.0 tdi i sapo Doganuar vetura posedon klim airbeg alarm abes esp senzor parkingu bord kompjuter shum i rujtun si mrena dhe jasht vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA