TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1809 herë

Titulli : Mercedes E270 i sapo rixhistruar ne RKS Avangard

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Mercedes E 270 Automatik tip tronik vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat goma tdimrit treja shum ne gjendje te mir teknike po Ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar per më shum +377 44 431 606
Kiki

SHPALLJET TJERA