TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2041 herë

Titulli : Golf 5 Automatik isapo Doganuar

Çmimi : 7,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes golf 5 2.0 Automatik tiptronik vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter tmadh timpomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per mashum kontaktoni ne +37744767383

SHPALLJET TJERA