TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 20:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 558 herë

Titulli : BMW X3 2.0 d

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X3

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 159,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu

Përshkrimi

SHitet BMW x3 2.0 d i sapo ardhur nga zvicrra Libri i Servisit 150900 km I Servisum Komplet. Lekur Senzor Para Dhe Pas Tempomat Regjistrim 10 muaj

SHPALLJET TJERA