TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 21:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 633 herë

Titulli : Sharr Mermeri dhe Graniti

Çmimi : 3,200 €

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Sharr mermeri dhe graniti per prerjen e pllakave te mermerit dhe granitit

SHPALLJET TJERA