TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 22:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 440 herë

Titulli : instalues i nxemjes qendrore.ujesjellsit.kanalizim.sanitari

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Bejme instalimin dhe servisimin e Nxemjes Qendrore.Ujesjellsit.Kanalizimit.Sanitaris.bejm hapjen e kanalizimeve te bllokuara.servisimin e bojlerve.qeshmeve etj.kemi provoj pune mbi 15 vite.per punen qe bejm japim garancion.marrim vetura ne kompemzim. Bujari Term

SHPALLJET TJERA