TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 14:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 516 herë

Titulli : ''Austria''Parket bejm renovim komplet te objekteve''

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan
Firma Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Ju Faliminderit per Mirkuptim.
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +37744183126


KERRE MARRIM ME KOMPENZIM ME TE GJITHA LLOJET E AUTOMJETEV

SHPALLJET TJERA