TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 14:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 456 herë

Titulli : KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzhin,etj

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin e gypav te kanalizimev ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht si dhe instalimin e ujit sistemin gjakomin italian.
Flm per Mirkuptim
045 804 789 dhe numri Viber +37745804789

SHPALLJET TJERA